2000 рік можна вважати початком історії ELENPIPE®. На сьогоднішній день ELENPIPE® – ексклюзивний представник польських фабрик по виробництву люльок на Україні «Мр. Брог »(Mr. Brog), Worobec, Kulpinsky, B & B, Antonevsky. Співпраця і дружба з виробниками польських люльок стало доленосним в історії «Еленпайп» і лягли в основу створення її назви і логотипу.

ELENPIPE ® – має власну серію люльок, які виробляються з бриара (вересу) під брендом ELENPIPE® в Польщі, серія складається з 15 різних форм верескових люльок, в тому числі жіночих, з довгим мундштуком.

ELENPIPE® – ексклюзивний дистриб’ютор курильних люльок Falcon Англія в Україні.

На сьогоднішній день фірма є оптовим постачальником широкого ряду курильних аксесуарів, запальничок, попільничок, портсигарів, х’юмідорів, аксесуарів для сигарет і сигар.

ELENPIPE® – творець і виробник подарункової колекції ELENPIPE® hand embellished with Swarovski® crystals. Колекція складається із запальничок, мундштуків. Всі предмети прикрашені вручну оригінальними кристалами SWAROVSKI® Crystals (ELEMENTS).

Політика ELENPIPE® не передбачає розвиток роздрібної мережі, купити наші товари в роздріб ви можете тільки у наших роздрібних представників, в ітернет магазинах і т.д. Ми зацікавлені у плідній співпраці з оптовиками, роздрібними магазинами, інтеренет магазинами, іншими організаціями. Надаємо спонсорську допомогу Клубам Курців Люльок.

Весь асортимент продукції, який Ви бачите на нашому сайті – це результат багаторічної роботи.

В даний час фірма має представництво в Польщі з аналогічним асортиментом www.elenpipe-sw.com.