partner1

У грудні 2016 року між Pipe Club of Kiev (КККЛ) та Сигарним домом «Merry Land» досягнуто згоди про партнерство, спрямоване на популяризацію куріння люльки як самого безпечного для здоров’я способу куріння тютюну.

У магазині «Тютюнова Крамниця Merry Land», за адресою: м Київ вул. Михайлівська, 17/2 киян і гостей столиці чекає великий вибір трубок, трубкового тютюну, а також різних аксесуарів. Магазин працює без перерв і вихідних з 11.00 до 20.00.

22.12.2016 року відбулося перший спільний захід Pipe Club of Kiev і Сигарного дому «Merry Land» на якому була проведена дегустація прекрасного трубкового тютюну «Da Vinci» від відомого бренду Cornell & Diehl. Змістовний звіт про цей захід і про тютюн «Da Vinci» написав президент Київського Клубу Курців Трубки Дмитро Назаренко.

Постійні члени Pipe Club of Kiev неодноразово користувалися інтернет магазином Сигарного дому «Merry Land», і рекомендують його всім курцям люльки. Коли немає часу їхати в центр Києва, улюблений тютюн можна отримати поруч з будинком за допомогою Нової пошти. Для постійних покупців передбачені знижки.