Дегустація напоїв та вручення карток Winetime. Засідання 10.05.2018

Цього разу засідання КККЛ пройшло спільно з нашим новим партнером – мережею гастромаркетів Winetime. У гості до клубу завітали менеджер Богдан Сачко та шеф-сомельє одного з магазинів мережі Юлія Маляшицька.

Члени клубу змогли продегустувати хересовий бренді Lustau (Іспанія), ром Black Seal (Бермудські острови) та односолодовий віскі Paul John (Індія).

Варто сказати, що наші гості вразили вибором напоїв – майже ніхто з присутніх на засіданні не вживав алкоголю цих марок.

Дегустація, звісно ж, супроводжувалася розповіддю про історію напоїв, історію марок та процес виготовлення напоїв, а також про культуру вживання міцного алкоголю.

Ми не залишилися в боргу та влаштували спонтанний тест для сомельє. Юлії запропонували оцінити аромат наших тютюнів (а спектр був величезним – від чистої вірджинії до насичених латакієвих блендів). Юлія легко впоралася з завданням та перераховувала усі звичні для нас речі: горіхи, хліб, сухофрукти, в’ялене м’ясо…

Закінчилася офіційна частина врученням персональних дисконтних карт для членів КККЛ.

Ми дуже вдячні гастромаркету Winetime за стратегічне рішення про підтримку та співпрацю, а також за свято для наших рецепторів.

10.05.2018