Dunhill vs Wellauer Night Cap

Днями виміняв, не говоритимемо на що у нашого Яреми Wellauer Night Cap. Знаючи сумне положення із старим улюбленим Данхилом, було бажання як можна швидше відкрити  баночку і порівняти, щоб заспокоїтися або засмутитися від нового тютюну. І ось які мої спостереження.

  1. З дизайном баночки зрозуміло, це ж нічний ковпак, як пам’ятають усі бувалі люлькокури, а ковпака немає. Замість нього тварина з сумнівною трубкою у роті. Добре хоч зірочки залишили.
  2. Відкривши баночку, я побачив дуже неакуратно складений папір по кругу. Це засмутило. Я ще пам’ятаю ті часи, коли складочки були настільки красиві і однакові, що їх можна було вимірювати лінійкою. Подумав – нісенітниця, як це може відбитися на якості самого тютюну.
  3. За папірчиком “по кругу”, відома справа, лежить ще один круглий папірчик. Мені здалося, що у старого Данхила цей папірчик був акуратніший і плотненький. Тут же лежить звичайний круглий папірчик з глянсового паперу. Цей папірчик виявився таким, що сильно прилипнув до тютюну і часточки тютюну довелося буквально відривати від нього. Цей процес задоволення також не додав.
  4. Подивившись на тютюн, я звернув увагу на неакуратну нарізку, з наявністю палиць і великого листя, чого в старому Данхилі не спостерігалося ніколи. Також я помітив, що на відміну від старого Данхила тут дуже яскрава відмінність за кольором різного тютюну. На мій погляд, в старому Данхилі ці кольори не так сильно відрізнялися. Побачив шматочки флейка, чого в старому Данхиле не пам’ятаю.
  5. Запах з банки. Відчувається яскравий запах латакії. Але ще я відчув нетютюновий запах. Ароматизатор. Не різкий, але зайвий на мою думку. У старому Данхилі його не було.
  6. Забивання люльки. Тютюн явно вологий, не слухняний при забиванні, але від першого підпалу розкурився досить добре. Перші затягування оманливі, але я відчув нетютюновий соус. Так, він не яскравий, не осоружний, але підпалює язика і створює дискомфорт. Паління спокійне, вгадується смак старого Данхила. Але, це інший тютюн.

До часу написання цього звіту моя люлька майже докурена до кінця. Висновок: тютюн хороший, смачний, але це інший тютюн. Або це ностальгія по молодості, коли було інше сприйняття і дерева тоді були великими.

Тютюн курився з канадки від Стенвел, яка звикла до смачної латакії.

Усім смачного холодного диму.

Ю.Мадорський