Увага! Atention! Achtung!!!

degУвага! Atention! Achtung!!!

Троє українських виробників тютюну щойно повідомили Київський Клуб Курців Люльки (Pipe Club of Kiev) про те, що врожай тютюну вже зібраний, чаклунство у приготуванні тютюнових сумішей відбулося, і продукт готовий для споживання. Отже, Київський Клуб Курців Люльки (Pipe Club of Kiev) оголошує про серію дегустацій тютюну від національних виробників.

На участь в цьому проекті клубу дали згоду наступні виробники тютюну: Дмитро Мельниченко, Юрій Оганесян і Олександр Чеканов. Мета проекту: у дружньому колі курців люльки з 20-річним стажем та початківців посмакувати тютюн національного виробництва, порівняти його з відомими світовими брендами, об’єктивно встановити та узагальнити якісні складові та розповсюдити наші напрацювання в національному середовищі курців люльки.

Таким чином, усі засідання клубу в лютому та першій половині березня 2017 року будуть присвячені дегустації тютюнових сумішей від національних виробників.

Ми впевнені, що родюча земля нашої рідної неньки України здатна народити тютюн не гірше заморського, а працьовиті руки наших хлопців-козаків зроблять з нього неперевершені тютюнові суміші на радість усіх українських побратимів люлькарів.