Турнір “Пам’яті Євгена Богданова” 23.02.2017 р.

З нагоди 14 річниці заснування КККТ, в четвер 23 лютого 2017 року ми запрошуємо всіх трубокурів взяти участь у святкуванні цієї події.

Крім того, в цей день ми вирішили провести змагання з повільного куріння люльки, назвавши його «Турнір пам’яті Євгена Богданова». Ми сподіваємося, що цей турнір стане щорічною традиційною подією для шанувальників трубки Києва та України. Євген Богданов ‒ один із засновників і перший Президент Київського Клубу Курців Люльки, пристрасний трубокур, активний подвижник популяризації куріння люльки, учасник і переможець багатьох національних і міжнародних змагань з повільного куріння. На жаль його вже немає з нами, але ми завжди будемо пам’ятати і цінувати його величезний внесок у КККТ і люльковий рух країни.

Так склалося, що в лютому ми відзначаємо дві важливі дати: день народження КККТ ‒ 13 лютого, а також Міжнародний день паління люльки ‒ 20 лютого. Такий збіг додасть нашій зустрічі додаткового настрою.

Програма турніру:

Трубка: кукурудзяна Sunsail

Розміри трубки: глибина тютюнової камери ‒ 35 мм.

Діаметр тютюнової камери ‒ 20 мм.

Тютюн Турніру: DTM London Blend No. 1000

Регламент змагань: правила CIPC

Місце проведення: «Портер Паб» м. Київ, вул. Сагайдачного, 8

Збір учасників: 18:00 ‒ 19:00

Офіційне відкриття турніру та початок куріння: 19:00-19:30

Нагородження (орієнтовно): 21: 00 ‒ 21: 30

Неофіційна частина: 21:30 ‒ 22:30 (але не обмежена)

Вартість участі з урахуванням змагання з повільного куріння – 360 грн.

Вартість участі в журі, за загальним столом, в залі для глядачів – 300 грн.

Кількість учасників – 25-30.

Девіз турніру: «Пам’ять, дружба, люлька»

Офіційний спонсор турніру – “Сигарний дім Фортуна”

Мета турніру: зустрітися з усіма старими друзями, пробачити і забути будь-які образи, познайомитися з новими трубокурами.

Особливості турніру: організатори віддають собі звіт в тому, що краще було б провести турнір у вихідний день, проте з ряду причин для клубу це поки обтяжливо. Турнір носить камерний, сімейний характер і не є повноцінним змаганням з повільного куріння, до якого ми звикли. КККТ сподівається, що в майбутньому «Турнір пам’яті Євгена Богданова» стане щорічним національним турніром.

Призовий фонд турніру – за перші три місця під час нагородження з рук кращих українських майстрів переможці отримають коштовні трубки ручної роботи, а також люльковий тютюн та акесуари від офіційного спонсору турніру “Сигарний дім Фортуна”.

З метою відновлення інтриги і розвитку змагального духу спортсменів, курцям трубки, які займали призові місця на офіційних змаганнях пропонується утриматися від участі в змаганнях і взяти активну участь в суддівстві та журі. Дамо дорогу молоді!