Обирай “Stanwell” – тематичне засідання клубу 07.08.2016 р.


Бесіда КККТ «Вибирай Stanwell» пройшла блискуче!
Лектор – Дмитро Назаренко серйозно підготувався до виступу. Взяв з собою свої улюблені люльки цієї фірми, продемонстрував їх характер і витонченість форм, прив’язуючи ту чи іншу люльку до важливих подій з життя знаменитого бренду. Почав в двох словах про Данію як про країну. Розповів про те, як поширене в цій країні куріння люльки, виробництво люльок. Ми так зрозуміли, що для них курити трубку, це все одно, що для нас вареники наминати. Порівняв Данські трубки і особливо «Stanwell» з Англійської класикою, вказав на схожість, відмінності. Також Дмитро підготував фото зі старими каталогами, показав власників, ідейних натхненників цього бренду і ми звернули увагу як велика роль особистості в розвитку трубки, успіху підприємства, впізнаваності бренду. Адже, погодьтеся, «Stanwell» – це невід’ємна частина світової трубкової культури. Ми також в загальних рисах розібралися у відмінностях маркування трубок і в особливостях ціноутворення.
Коли Дмитро відходив від нашого столу, одноклубники із захопленням сказали: «Інересно – шо пі … ец!» Інших слів не могли знайти)))
На жаль, лектора перервала жива музика навколо нас. На моє запитання про кількість матеріалу, який він хотів нам розповісти, Дмитро повідомив, що десь чверть із задуманого.
Звичайно ж, якщо він не буде заперечувати, ми із задоволенням продовжимо знайомство зі «Stanwell», адже це цікаво – шо ………….)))))