Звіт роботи Ради КККЛ за період з 02.06.2016 по 27.09.2017 р.

На день складання цього звіту Київський Клуб Курців Люльки має у своєму складі 27 постійних членів.

Найстарішому постійному члену клубу Олександру Моісеєву 60 років, наймолодшому – Яремі Горбовому – 26. Середній вік постійного члена клубу – 44 роки.

Клуб має три почесних члена:

  1. Євген Богданов;
  2. Віктор Роговець;
  3. Валерій Риженко.

У червні 2016 р. у Фейсбуці була створена офіційна сторінка КККЛ та відповідна група. На теперішній час у цій групі зареєстровано 270 учасників і кожного дня їх кількість поповнюється. Майже кожний день членами клубу в групі публікуються тематичні повідомлення, які активно обговорюються.

Для оперативного спілкування між постійними членами клубу та кандидатами в члени з червня 2016 р. працює група у “Скайпі”, а з вересня 2017 р. ще й група у “Вайбері”.

Термінові повідомлення, відомості про час та місце засідань щотиждень розсилаються членам клубу та кандидатам у спеціальній СМС розсилці.

З метою офіційного визначення цілей та задач клубу, порядку набуття членства, обрання ради та президента клубу, внутрішніх та зовнішніх взаємовідносин, подальшого планового розвитку клубу 29.09.2016 р. було проведено урочисте установче засідання клубу, на якому був прийнятий новий статут, обрана рада та президент клубу. На момент урочистих зборів членами клубу стали сім нових членів, а саме: Володимир Беляєв, Павло Демченко, Володимир Єлманов, Віталій Рябикин, Вадим Тупчій, Анатолій Чопчик, Дмитро Юшков.

Після установчих зборів 29.09.2016 р. клуб поповнили ще дев’ять членів, а саме: Роман Бондаренко, Олексій Герасименко, Ярема Горбовий, Микола Дробязко, Роман Кізян, Богдан Кісіль, Валентин Протоцький, Олег Савченко та Денис Остапенко.

Клуб має декілька кандидатів у члени, які систематично відвідують засідання клубу.

З 30.10.2016 р. працює офіційний сайт клубу за адресою pipeclub.kiev.ua. За час існування клубного сайту його відвідали біля 2000 користувачів.

Радою клуба розроблений та втілений у життя текст присяги члена клуба та порядок прийому нового члена, який увійшов в добру традицію. Розроблена літня та зимова клубна форма, продовжується робота над покращенням клубного логотипу.

За звітний період клуб провів 68 засідань. Важливо зазначити, що жодне заплановане засідання клубу не було скасовано.

В ході засідань клубом проведено біля 20 дегустацій люлькового тютюну а саме:

Вперше в історії клубного руху України була проведена серія дегустацій тютюну, зробленого національними виробниками:

Колектив клубу єднався на заходах поза межами традиційних клубних засідань:

Проведена низка тематичних заходів, пов’язаних з палінням люльки, а саме:

Клуб проводив зустрічі з інтересними людьми, чиє життя пов’язане з палінням люльки:

23.02.2017 р. було проведено перший турнір з повільного паління люльки, присвячений пам’яті першого президента КККЛ Євгена Богданова. Цей турнір відрізнявся від усіх попередніх національних змагань тим, що спортсмени, які у минулому вже займали призові місця подібних змаганнях допускались до змагань з додатковим часом – 30 хв., найдешевшою в історії національних змагань вартістю участі, а також незабутніми призами, наданими відомими українськими люльковими майстрами Валерієм Риженко, Олександром Соколіком, Артемом Щербаком, Олександром Бестіком, а також тютюном і аксесуарами, наданими сігарним домом “Фортуна”. Переможцем турніру став Сергій Подлубний.

Члени клубу приймали участь у національних та міжнародних змаганнях з повільного паління люльки. Слід відмітити, що останнім часом команда КККЛ стабільно показує найкращі результати серед усіх клубних команд України.

Клубом налагоджені добрі партнерські відносини з продавцями люлькового тютюну та аксесуарів:

Готуємось до виборів нової ради клубу та президента.

Сподіваємося, що в новому звітньому періоді новообрана рада ще краще організує життя та розвиток клубу.